Bovenwoning (appartement) Beethovenstraat 223 Amsterdam

Beethovenstraat 223, 1077 JE Amsterdam

120 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 1 slaapkamers Label D

Beethovenstraat 223 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.078.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
120 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
4
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.000.000 tot €1.250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Beethovenstraat 223

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beethovenstraat 223

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
180.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
251.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.6 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
675 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
696 Woningvoorraad
€1.078.000 Gem. woningwaarde Prinses Irenebuurt
75% Koopwoningen
5.730 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beethovenstraat 223

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Beethovenstraat 223

Wat is de geschatte woningwaarde van Beethovenstraat 223?

De prijsindicatie voor Beethovenstraat 223 ligt rond €1.000.000 tot €1.250.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Dat komt neer op circa €8.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beethovenstraat 223 zich tot de wijk Prinses Irenebuurt?

Beethovenstraat 223 is een bovenwoning (appartement) van 120 m² in de wijk Prinses Irenebuurt. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beethovenstraat 223?

Beethovenstraat 223 is een bovenwoning (appartement) in Prinses Irenebuurt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beethovenstraat 223 vergeleken met de buurt?

Beethovenstraat 223 heeft 120 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Prinses Irenebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.078.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beethovenstraat 223 en wat betekent dat?

Beethovenstraat 223 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beethovenstraat 223?

Beethovenstraat 223 heeft 4 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Prinses Irenebuurt?

De wijk Prinses Irenebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.078.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinses Irenebuurt?

Vanuit Beethovenstraat 223 in Prinses Irenebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.