Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Inhoud
- 190 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Beethovenstraat 151 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.078.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beethovenstraat 151 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.3 kmModern upholstered two-bedroom apartment of 72 sq.m. located on the Beehovenstraat.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Beethovenstraat 151 1 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Dat komt neer op circa €14.972 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeethovenstraat 151 1 is een bovenwoning (appartement) van 72 m² in de wijk Prinses Irenebuurt. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².
Beethovenstraat 151 1 is een bovenwoning (appartement) in Prinses Irenebuurt, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Beethovenstraat 151 1 heeft 72 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Prinses Irenebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.078.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beethovenstraat 151 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-04-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.7 kg/jaar.
Beethovenstraat 151 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Prinses Irenebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.078.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Beethovenstraat 151 1 in Prinses Irenebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.