Streetview Beethovenstraat 119 Amsterdam

Beethovenstraat 119, 1077 HZ Amsterdam

125 m² Bouwjaar 1931 Label G

Beethovenstraat 119 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en een perceel van 800 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
800 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Beethovenstraat 119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beethovenstraat 119

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
225.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
389.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

800 Inwoners
315 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
329 Woningvoorraad
€2.236.000 Gem. woningwaarde Diepenbrockbuurt
68% Koopwoningen
4.136 Inwoners per km²

Locatie van Beethovenstraat 119

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Beethovenstraat 119

Wat is de geschatte woningwaarde van Beethovenstraat 119?

De gemiddelde woningwaarde in Diepenbrockbuurt is €2.236.000. Dat komt neer op circa €17.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beethovenstraat 119 zich tot de wijk Diepenbrockbuurt?

Beethovenstraat 119 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Diepenbrockbuurt. De buurt telt 329 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.136 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beethovenstraat 119?

Beethovenstraat 119 is een woonhuis in Diepenbrockbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beethovenstraat 119 vergeleken met de buurt?

Beethovenstraat 119 heeft 125 m² woonoppervlakte. Het perceel is 800 m². In Diepenbrockbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beethovenstraat 119 en wat betekent dat?

Beethovenstraat 119 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-11-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.03 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Diepenbrockbuurt?

De wijk Diepenbrockbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.236.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Diepenbrockbuurt?

Vanuit Beethovenstraat 119 in Diepenbrockbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.