Streetview Beethovenstraat 43 Amsterdam

Beethovenstraat 43, 1077 HN Amsterdam

1857 m² Bouwjaar 1931 Label G

Beethovenstraat 43 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 1857 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
1857 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Beethovenstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beethovenstraat 43

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
248.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
412.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
79.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1365 Inwoners
650 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
568 Woningvoorraad
€1.495.000 Gem. woningwaarde Beethovenbuurt
50% Koopwoningen
9.362 Inwoners per km²

Locatie van Beethovenstraat 43

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Beethovenstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Beethovenstraat 43?

De gemiddelde woningwaarde in Beethovenbuurt is €1.495.000. Dat komt neer op circa €805 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beethovenstraat 43 zich tot de wijk Beethovenbuurt?

Beethovenstraat 43 is een appartement van 1857 m² in de wijk Beethovenbuurt. De buurt telt 568 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.362 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beethovenstraat 43?

Beethovenstraat 43 is een appartement in Beethovenbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beethovenstraat 43 vergeleken met de buurt?

Beethovenstraat 43 heeft 1857 m² woonoppervlakte. In Beethovenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beethovenstraat 43 en wat betekent dat?

Beethovenstraat 43 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-01-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Beethovenbuurt?

De wijk Beethovenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.495.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beethovenbuurt?

Vanuit Beethovenstraat 43 in Beethovenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beethovenbuurt?