Bovenwoning Beethovenstraat 3 A2 Amsterdam

Beethovenstraat 3 A2, 1077 HK Amsterdam

160 m² Bouwjaar 1930 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Beethovenstraat 3 A2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
160 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Beethovenstraat 3 A2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beethovenstraat 3 A2

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1365 Inwoners
650 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
568 Woningvoorraad
€1.495.000 Gem. woningwaarde Beethovenbuurt
50% Koopwoningen
9.362 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beethovenstraat 3 A2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Beethovenstraat 3 A2

Wat is de geschatte woningwaarde van Beethovenstraat 3 A2?

De prijsindicatie voor Beethovenstraat 3 A2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Beethovenbuurt is €1.495.000. Dat komt neer op circa €9.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beethovenstraat 3 A2 zich tot de wijk Beethovenbuurt?

Beethovenstraat 3 A2 is een bovenwoning van 160 m² in de wijk Beethovenbuurt. De buurt telt 568 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.362 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beethovenstraat 3 A2?

Beethovenstraat 3 A2 is een bovenwoning in Beethovenbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beethovenstraat 3 A2 vergeleken met de buurt?

Beethovenstraat 3 A2 heeft 160 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Beethovenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beethovenstraat 3 A2 en wat betekent dat?

Beethovenstraat 3 A2 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Beethovenstraat 3 A2?

Beethovenstraat 3 A2 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Beethovenbuurt?

De wijk Beethovenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.495.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beethovenbuurt?

Vanuit Beethovenstraat 3 A2 in Beethovenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.