Streetview Corellistraat 25 Amsterdam

Corellistraat 25, 1077 HB Amsterdam

171 m² Bouwjaar 1929 7 kamers 4 slaapkamers Label F

Corellistraat 25 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
171 m²
Inhoud
581 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Corellistraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Corellistraat 25

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.61
CO₂-emissie
10223.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1365 Inwoners
650 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
568 Woningvoorraad
€1.495.000 Gem. woningwaarde Beethovenbuurt
50% Koopwoningen
9.362 Inwoners per km²

Locatie van Corellistraat 25

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Corellistraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Corellistraat 25?

De prijsindicatie voor Corellistraat 25 ligt rond €915.000 tot €1.165.000. De gemiddelde woningwaarde in Beethovenbuurt is €1.495.000. Dat komt neer op circa €8.743 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Corellistraat 25 zich tot de wijk Beethovenbuurt?

Corellistraat 25 is een appartement van 171 m² in de wijk Beethovenbuurt. De buurt telt 568 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.362 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Corellistraat 25?

Corellistraat 25 is een appartement in Beethovenbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Corellistraat 25 vergeleken met de buurt?

Corellistraat 25 heeft 171 m² woonoppervlakte en 581 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Beethovenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Corellistraat 25 en wat betekent dat?

Corellistraat 25 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-12-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 10223.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Corellistraat 25?

Corellistraat 25 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beethovenbuurt?

De wijk Beethovenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.495.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beethovenbuurt?

Vanuit Corellistraat 25 in Beethovenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.