Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 221 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Inhoud
- 803 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Botticellistraat 3 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m², een perceel van 146 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Botticellistraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Botticellistraat 3 ligt rond €1.630.000 tot €1.880.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Midden is €1.181.000. Dat komt neer op circa €5.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBotticellistraat 3 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Minervabuurt-Midden. De buurt telt 1.118 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.677 inwoners per km².
Botticellistraat 3 is een woonhuis in Minervabuurt-Midden, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Botticellistraat 3 heeft 221 m² woonoppervlakte en 803 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Minervabuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Botticellistraat 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-06-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Botticellistraat 3 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Minervabuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.181.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Botticellistraat 3 in Minervabuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.