Herenhuis, tussenwoning Gerrit van der Veenstraat 90 Amsterdam

Gerrit van der Veenstraat 90, 1077 EL Amsterdam

220 m² Bouwjaar 1931 10 kamers 8 slaapkamers Label D

Gerrit van der Veenstraat 90 is een herenhuis, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 1232 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
1232 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
10
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gerrit van der Veenstraat 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerrit van der Veenstraat 90

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
0.99
CO₂-emissie
4933.74 kg/m²

Tuin
Ja (45.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1450 Inwoners
630 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
620 Woningvoorraad
€1.341.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Noord
61% Koopwoningen
10.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerrit van der Veenstraat 90

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gerrit van der Veenstraat 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerrit van der Veenstraat 90?

De prijsindicatie voor Gerrit van der Veenstraat 90 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Noord is €1.341.000. Dat komt neer op circa €6.095 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerrit van der Veenstraat 90 zich tot de wijk Minervabuurt-Noord?

Gerrit van der Veenstraat 90 is een herenhuis, tussenwoning van 220 m² in de wijk Minervabuurt-Noord. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerrit van der Veenstraat 90?

Gerrit van der Veenstraat 90 is een herenhuis, tussenwoning in Minervabuurt-Noord, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gerrit van der Veenstraat 90 vergeleken met de buurt?

Gerrit van der Veenstraat 90 heeft 220 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 1232 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Minervabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerrit van der Veenstraat 90 en wat betekent dat?

Gerrit van der Veenstraat 90 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-11-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4933.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerrit van der Veenstraat 90?

Gerrit van der Veenstraat 90 heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers. De tuin is 45 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Noord?

De wijk Minervabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.341.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.