Dubbel benedenhuis (appartement) Gerrit van der Veenstraat 125 H Amsterdam

Gerrit van der Veenstraat 125 H, 1077 DW Amsterdam

149 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Gerrit van der Veenstraat 125 H is een dubbel benedenhuis (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
149 m²
Inhoud
661 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.555.000 tot €1.805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gerrit van der Veenstraat 125 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerrit van der Veenstraat 125 H

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk, gestoffeerd en monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (17.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2510 Inwoners
1140 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1118 Woningvoorraad
€1.181.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Midden
57% Koopwoningen
16.677 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerrit van der Veenstraat 125 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gerrit van der Veenstraat 125 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerrit van der Veenstraat 125 H?

De prijsindicatie voor Gerrit van der Veenstraat 125 H ligt rond €1.555.000 tot €1.805.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Midden is €1.181.000. Dat komt neer op circa €7.926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerrit van der Veenstraat 125 H zich tot de wijk Minervabuurt-Midden?

Gerrit van der Veenstraat 125 H is een dubbel benedenhuis (appartement) van 149 m² in de wijk Minervabuurt-Midden. De buurt telt 1.118 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.677 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerrit van der Veenstraat 125 H?

Gerrit van der Veenstraat 125 H is een dubbel benedenhuis (appartement) in Minervabuurt-Midden, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gerrit van der Veenstraat 125 H vergeleken met de buurt?

Gerrit van der Veenstraat 125 H heeft 149 m² woonoppervlakte en 661 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Minervabuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerrit van der Veenstraat 125 H en wat betekent dat?

Gerrit van der Veenstraat 125 H heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerrit van der Veenstraat 125 H?

Gerrit van der Veenstraat 125 H heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 17 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Midden?

De wijk Minervabuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.181.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.