Bovenwoning Gerrit van der Veenstraat 39 2 Amsterdam

Gerrit van der Veenstraat 39 2, 1077 DN Amsterdam

145 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Gerrit van der Veenstraat 39 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
145 m²
Inhoud
517 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Gerrit van der Veenstraat 39 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerrit van der Veenstraat 39 2

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.73
CO₂-emissie
9084.94 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1365 Inwoners
650 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
568 Woningvoorraad
€1.495.000 Gem. woningwaarde Beethovenbuurt
50% Koopwoningen
9.362 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerrit van der Veenstraat 39 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gerrit van der Veenstraat 39 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerrit van der Veenstraat 39 2?

De prijsindicatie voor Gerrit van der Veenstraat 39 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Beethovenbuurt is €1.495.000. Dat komt neer op circa €10.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerrit van der Veenstraat 39 2 zich tot de wijk Beethovenbuurt?

Gerrit van der Veenstraat 39 2 is een bovenwoning van 145 m² in de wijk Beethovenbuurt. De buurt telt 568 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.362 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerrit van der Veenstraat 39 2?

Gerrit van der Veenstraat 39 2 is een bovenwoning in Beethovenbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gerrit van der Veenstraat 39 2 vergeleken met de buurt?

Gerrit van der Veenstraat 39 2 heeft 145 m² woonoppervlakte en 517 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Beethovenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerrit van der Veenstraat 39 2 en wat betekent dat?

Gerrit van der Veenstraat 39 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-12-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 9084.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerrit van der Veenstraat 39 2?

Gerrit van der Veenstraat 39 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Beethovenbuurt?

De wijk Beethovenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.495.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.