Streetview Mozartkade 18 Amsterdam

Mozartkade 18, 1077 DJ Amsterdam

314 m² Bouwjaar 1927 9 kamers 6 slaapkamers Label B

Mozartkade 18 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 314 m², een perceel van 233 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
314 m²
Perceeloppervlakte
233 m²
Inhoud
1051 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Mozartkade 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozartkade 18

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.6%
CO₂-emissie
33.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1365 Inwoners
650 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
568 Woningvoorraad
€1.495.000 Gem. woningwaarde Beethovenbuurt
50% Koopwoningen
9.362 Inwoners per km²

Locatie van Mozartkade 18

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Mozartkade 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozartkade 18?

De gemiddelde woningwaarde in Beethovenbuurt is €1.495.000. Dat komt neer op circa €4.761 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozartkade 18 zich tot de wijk Beethovenbuurt?

Mozartkade 18 is een woonhuis van 314 m² in de wijk Beethovenbuurt. De buurt telt 568 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.362 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozartkade 18?

Mozartkade 18 is een woonhuis in Beethovenbuurt, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mozartkade 18 vergeleken met de buurt?

Mozartkade 18 heeft 314 m² woonoppervlakte en 1051 m³ inhoud. Het perceel is 233 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Beethovenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozartkade 18 en wat betekent dat?

Mozartkade 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mozartkade 18?

Mozartkade 18 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beethovenbuurt?

De wijk Beethovenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.495.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beethovenbuurt?

Vanuit Mozartkade 18 in Beethovenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.