Streetview Parnassusweg 191 Amsterdam

Parnassusweg 191, 1077 DE Amsterdam

100 m² Bouwjaar 1960 3 kamers Label C

Parnassusweg 191 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.078.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
305 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Parnassusweg 191

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parnassusweg 191

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
675 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
696 Woningvoorraad
€1.078.000 Gem. woningwaarde Prinses Irenebuurt
75% Koopwoningen
5.730 Inwoners per km²

Locatie van Parnassusweg 191

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Parnassusweg 191

Wat is de geschatte woningwaarde van Parnassusweg 191?

De prijsindicatie voor Parnassusweg 191 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinses Irenebuurt is €1.078.000. Dat komt neer op circa €10.780 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parnassusweg 191 zich tot de wijk Prinses Irenebuurt?

Parnassusweg 191 is een appartement van 100 m² in de wijk Prinses Irenebuurt. De buurt telt 696 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parnassusweg 191?

Parnassusweg 191 is een appartement in Prinses Irenebuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Parnassusweg 191 vergeleken met de buurt?

Parnassusweg 191 heeft 100 m² woonoppervlakte en 305 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Prinses Irenebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.078.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parnassusweg 191 en wat betekent dat?

Parnassusweg 191 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-02-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parnassusweg 191?

Parnassusweg 191 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Prinses Irenebuurt?

De wijk Prinses Irenebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.078.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinses Irenebuurt?

Vanuit Parnassusweg 191 in Prinses Irenebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.