Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 114 m²
Olympiaplein 25 3 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Olympiaplein 25 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Noord is €1.341.000. Dat komt neer op circa €11.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOlympiaplein 25 3 is een woning van 114 m² in de wijk Minervabuurt-Noord. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.075 inwoners per km².
Olympiaplein 25 3 is een woning in Minervabuurt-Noord, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Olympiaplein 25 3 heeft 114 m² woonoppervlakte. In Minervabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Olympiaplein 25 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-11-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 6169.82 kg/jaar.
De wijk Minervabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.341.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Olympiaplein 25 3 in Minervabuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Olympiaplein 25 3: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.