Bovenwoning (appartement) Michelangelostraat 54 3 Amsterdam

Michelangelostraat 54 3, 1077 CE Amsterdam

126 m² Bouwjaar 1930 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Michelangelostraat 54 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
126 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€925.000 tot €1.175.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Michelangelostraat 54 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Michelangelostraat 54 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
198.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.68 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2510 Inwoners
1140 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1118 Woningvoorraad
€1.181.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Midden
57% Koopwoningen
16.677 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Michelangelostraat 54 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Michelangelostraat 54 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Michelangelostraat 54 3?

De prijsindicatie voor Michelangelostraat 54 3 ligt rond €925.000 tot €1.175.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Midden is €1.181.000. Dat komt neer op circa €9.373 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Michelangelostraat 54 3 zich tot de wijk Minervabuurt-Midden?

Michelangelostraat 54 3 is een bovenwoning (appartement) van 126 m² in de wijk Minervabuurt-Midden. De buurt telt 1.118 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.677 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Michelangelostraat 54 3?

Michelangelostraat 54 3 is een bovenwoning (appartement) in Minervabuurt-Midden, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Michelangelostraat 54 3 vergeleken met de buurt?

Michelangelostraat 54 3 heeft 126 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Minervabuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Michelangelostraat 54 3 en wat betekent dat?

Michelangelostraat 54 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-05-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Michelangelostraat 54 3?

Michelangelostraat 54 3 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Midden?

De wijk Minervabuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.181.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minervabuurt-Midden?