Bovenwoning (appartement) Michelangelostraat 105 3 Amsterdam

Michelangelostraat 105 3, 1077 CA Amsterdam

266 m² Bouwjaar 1932 8 kamers 4 slaapkamers Label A

Michelangelostraat 105 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 266 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
266 m²
Inhoud
906 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €20.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Michelangelostraat 105 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Michelangelostraat 105 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.68 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2620 Inwoners
1320 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Zuid
47% Koopwoningen
16.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Michelangelostraat 105 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Michelangelostraat 105 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Michelangelostraat 105 3?

De prijsindicatie voor Michelangelostraat 105 3 ligt rond €0 tot €20.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Zuid is €980.000. Dat komt neer op circa €3.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Michelangelostraat 105 3 zich tot de wijk Minervabuurt-Zuid?

Michelangelostraat 105 3 is een bovenwoning (appartement) van 266 m² in de wijk Minervabuurt-Zuid. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Michelangelostraat 105 3?

Michelangelostraat 105 3 is een bovenwoning (appartement) in Minervabuurt-Zuid, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Michelangelostraat 105 3 vergeleken met de buurt?

Michelangelostraat 105 3 heeft 266 m² woonoppervlakte en 906 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Minervabuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Michelangelostraat 105 3 en wat betekent dat?

Michelangelostraat 105 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Michelangelostraat 105 3?

Michelangelostraat 105 3 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Zuid?

De wijk Minervabuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.