Dubbele benedenwoning Apollolaan 177 H Amsterdam

Apollolaan 177 H, 1077 AS Amsterdam

188 m² Bouwjaar 1927 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Apollolaan 177 H is een dubbele benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
188 m²
Inhoud
962 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Apollolaan 177 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Apollolaan 177 H

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1450 Inwoners
630 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
620 Woningvoorraad
€1.341.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Noord
61% Koopwoningen
10.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Apollolaan 177 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Apollolaan 177 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Apollolaan 177 H?

De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Noord is €1.341.000. Dat komt neer op circa €7.133 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Apollolaan 177 H zich tot de wijk Minervabuurt-Noord?

Apollolaan 177 H is een dubbele benedenwoning van 188 m² in de wijk Minervabuurt-Noord. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Apollolaan 177 H?

Apollolaan 177 H is een dubbele benedenwoning in Minervabuurt-Noord, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Apollolaan 177 H vergeleken met de buurt?

Apollolaan 177 H heeft 188 m² woonoppervlakte en 962 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Minervabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Apollolaan 177 H en wat betekent dat?

Apollolaan 177 H heeft energielabel B. Geldig tot 2032-04-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Apollolaan 177 H?

Apollolaan 177 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Noord?

De wijk Minervabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.341.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minervabuurt-Noord?

Vanuit Apollolaan 177 H in Minervabuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.