Bovenwoning (appartement) Apollolaan 107 3 Amsterdam

Apollolaan 107 3, 1077 AN Amsterdam

141 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Apollolaan 107 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
141 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.375.000 tot €1.625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Apollolaan 107 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Apollolaan 107 3

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1450 Inwoners
630 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
620 Woningvoorraad
€1.341.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Noord
61% Koopwoningen
10.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Apollolaan 107 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Apollolaan 107 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Apollolaan 107 3?

De prijsindicatie voor Apollolaan 107 3 ligt rond €1.375.000 tot €1.625.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Noord is €1.341.000. Dat komt neer op circa €9.511 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Apollolaan 107 3 zich tot de wijk Minervabuurt-Noord?

Apollolaan 107 3 is een bovenwoning (appartement) van 141 m² in de wijk Minervabuurt-Noord. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Apollolaan 107 3?

Apollolaan 107 3 is een bovenwoning (appartement) in Minervabuurt-Noord, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Apollolaan 107 3 vergeleken met de buurt?

Apollolaan 107 3 heeft 141 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Minervabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Apollolaan 107 3 en wat betekent dat?

Apollolaan 107 3 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Apollolaan 107 3?

Apollolaan 107 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Noord?

De wijk Minervabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.341.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minervabuurt-Noord?

Vanuit Apollolaan 107 3 in Minervabuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.