Dubbel benedenhuis (bel-etage) Apollolaan 93 H Amsterdam

Apollolaan 93 H, 1077 AM Amsterdam

179 m² Bouwjaar 1927 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Apollolaan 93 H is een dubbel benedenhuis (bel-etage) in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
179 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Apollolaan 93 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Apollolaan 93 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.46 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1450 Inwoners
630 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
620 Woningvoorraad
€1.341.000 Gem. woningwaarde Minervabuurt-Noord
61% Koopwoningen
10.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Apollolaan 93 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Apollolaan 93 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Apollolaan 93 H?

De prijsindicatie voor Apollolaan 93 H ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Minervabuurt-Noord is €1.341.000. Dat komt neer op circa €7.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Apollolaan 93 H zich tot de wijk Minervabuurt-Noord?

Apollolaan 93 H is een dubbel benedenhuis (bel-etage) van 179 m² in de wijk Minervabuurt-Noord. De buurt telt 620 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Apollolaan 93 H?

Apollolaan 93 H is een dubbel benedenhuis (bel-etage) in Minervabuurt-Noord, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Apollolaan 93 H vergeleken met de buurt?

Apollolaan 93 H heeft 179 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Minervabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Apollolaan 93 H en wat betekent dat?

Apollolaan 93 H heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Apollolaan 93 H?

Apollolaan 93 H heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Minervabuurt-Noord?

De wijk Minervabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.341.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minervabuurt-Noord?