Streetview Apollolaan 33 Amsterdam

Apollolaan 33, 1077 AC Amsterdam

109 m² Bouwjaar 1929 Label E

Apollolaan 33 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
109 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Apollolaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Apollolaan 33

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
195.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1365 Inwoners
650 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
568 Woningvoorraad
€1.495.000 Gem. woningwaarde Beethovenbuurt
50% Koopwoningen
9.362 Inwoners per km²

Locatie van Apollolaan 33

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Apollolaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Apollolaan 33?

De gemiddelde woningwaarde in Beethovenbuurt is €1.495.000. Dat komt neer op circa €13.716 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Apollolaan 33 zich tot de wijk Beethovenbuurt?

Apollolaan 33 is een appartement van 109 m² in de wijk Beethovenbuurt. De buurt telt 568 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.362 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Apollolaan 33?

Apollolaan 33 is een appartement in Beethovenbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Apollolaan 33 vergeleken met de buurt?

Apollolaan 33 heeft 109 m² woonoppervlakte. In Beethovenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Apollolaan 33 en wat betekent dat?

Apollolaan 33 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-08-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 63.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Beethovenbuurt?

De wijk Beethovenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.495.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beethovenbuurt?

Vanuit Apollolaan 33 in Beethovenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beethovenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Apollolaan 33: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.2 km.