Bovenwoning Olympiakade 48 2 Amsterdam

Olympiakade 48 2, 1076 XW Amsterdam

48 m² Bouwjaar 1930 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Olympiakade 48 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
157 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_navigable_waterway, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Olympiakade 48 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Olympiakade 48 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2370 Inwoners
1525 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Marathonbuurt-West
15% Koopwoningen
20.068 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Olympiakade 48 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Olympiakade 48 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Olympiakade 48 2?

De prijsindicatie voor Olympiakade 48 2 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Marathonbuurt-West is €434.000. Dat komt neer op circa €9.042 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Olympiakade 48 2 zich tot de wijk Marathonbuurt-West?

Olympiakade 48 2 is een bovenwoning van 48 m² in de wijk Marathonbuurt-West. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.068 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Olympiakade 48 2?

Olympiakade 48 2 is een bovenwoning in Marathonbuurt-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Olympiakade 48 2 vergeleken met de buurt?

Olympiakade 48 2 heeft 48 m² woonoppervlakte en 157 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Marathonbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Olympiakade 48 2 en wat betekent dat?

Olympiakade 48 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Olympiakade 48 2?

Olympiakade 48 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Marathonbuurt-West?

De wijk Marathonbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marathonbuurt-West?

Vanuit Olympiakade 48 2 in Marathonbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.