Bovenwoning (appartement) Olympiaweg 52 3 Amsterdam

Olympiaweg 52 3, 1076 XB Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Olympiaweg 52 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
173 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Olympiaweg 52 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Olympiaweg 52 3

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Monument

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2370 Inwoners
1525 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Marathonbuurt-West
15% Koopwoningen
20.068 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Olympiaweg 52 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Olympiaweg 52 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Olympiaweg 52 3?

De prijsindicatie voor Olympiaweg 52 3 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Marathonbuurt-West is €434.000. Dat komt neer op circa €8.346 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Olympiaweg 52 3 zich tot de wijk Marathonbuurt-West?

Olympiaweg 52 3 is een bovenwoning (appartement) van 52 m² in de wijk Marathonbuurt-West. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.068 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Olympiaweg 52 3?

Olympiaweg 52 3 is een bovenwoning (appartement) in Marathonbuurt-West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Olympiaweg 52 3 vergeleken met de buurt?

Olympiaweg 52 3 heeft 52 m² woonoppervlakte en 173 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Marathonbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Olympiaweg 52 3 en wat betekent dat?

Olympiaweg 52 3 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Olympiaweg 52 3?

Olympiaweg 52 3 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Marathonbuurt-West?

De wijk Marathonbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marathonbuurt-West?

Vanuit Olympiaweg 52 3 in Marathonbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.