Bovenwoning Marathonweg 16 1 Amsterdam

Marathonweg 16 1, 1076 TG Amsterdam

42 m² Bouwjaar 1926 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Marathonweg 16 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
42 m²
Inhoud
136 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Marathonweg 16 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marathonweg 16 1

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2370 Inwoners
1525 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Marathonbuurt-West
15% Koopwoningen
20.068 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marathonweg 16 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Marathonweg 16 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Marathonweg 16 1?

De prijsindicatie voor Marathonweg 16 1 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Marathonbuurt-West is €434.000. Dat komt neer op circa €10.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marathonweg 16 1 zich tot de wijk Marathonbuurt-West?

Marathonweg 16 1 is een bovenwoning van 42 m² in de wijk Marathonbuurt-West. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.068 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marathonweg 16 1?

Marathonweg 16 1 is een bovenwoning in Marathonbuurt-West, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Marathonweg 16 1 vergeleken met de buurt?

Marathonweg 16 1 heeft 42 m² woonoppervlakte en 136 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Marathonbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marathonweg 16 1 en wat betekent dat?

Marathonweg 16 1 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Marathonweg 16 1?

Marathonweg 16 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Marathonbuurt-West?

De wijk Marathonbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marathonbuurt-West?

Vanuit Marathonweg 16 1 in Marathonbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.