Streetview Van Tuyll van Serooskerkenweg 140 Amsterdam

Van Tuyll van Serooskerkenweg 140, 1076 JT Amsterdam

73 m² Bouwjaar 1931 Label A

Van Tuyll van Serooskerkenweg 140 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
73 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van Tuyll van Serooskerkenweg 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Tuyll van Serooskerkenweg 140

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
70.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4155 Inwoners
2405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2334 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Van Tuyllbuurt
26% Koopwoningen
20.827 Inwoners per km²

Locatie van Van Tuyll van Serooskerkenweg 140

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Tuyll van Serooskerkenweg 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Tuyll van Serooskerkenweg 140?

De gemiddelde woningwaarde in Van Tuyllbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €8.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Tuyll van Serooskerkenweg 140 zich tot de wijk Van Tuyllbuurt?

Van Tuyll van Serooskerkenweg 140 is een appartement van 73 m² in de wijk Van Tuyllbuurt. De buurt telt 2.334 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Tuyll van Serooskerkenweg 140?

Van Tuyll van Serooskerkenweg 140 is een appartement in Van Tuyllbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Tuyll van Serooskerkenweg 140 vergeleken met de buurt?

Van Tuyll van Serooskerkenweg 140 heeft 73 m² woonoppervlakte. In Van Tuyllbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Tuyll van Serooskerkenweg 140 en wat betekent dat?

Van Tuyll van Serooskerkenweg 140 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Van Tuyllbuurt?

De wijk Van Tuyllbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Tuyllbuurt?

Vanuit Van Tuyll van Serooskerkenweg 140 in Van Tuyllbuurt bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.