Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Inhoud
- 241 m³
- Kamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Vrij uitzicht
Fred. Roeskestraat 90 B45 is een portiekflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €843.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Fred. Roeskestraat 90 B45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
3.1 kmDe Fred heeft allure. Het chique urbane woongebouw heeft voldoende volume om zich staande te houden tussen de grote kantoor- en schoolgebouwen in de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Fred. Roeskestraat 90 B45 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Noord is €843.000. Dat komt neer op circa €9.065 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFred. Roeskestraat 90 B45 is een portiekflat (appartement) van 93 m² in de wijk Zuidas-Noord. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 685 inwoners per km².
Fred. Roeskestraat 90 B45 is een portiekflat (appartement) in Zuidas-Noord, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Fred. Roeskestraat 90 B45 heeft 93 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 93 m² per kamer. In Zuidas-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €843.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Fred. Roeskestraat 90 B45 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Fred. Roeskestraat 90 B45 heeft 1 kamers.
De wijk Zuidas-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €843.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Fred. Roeskestraat 90 B45 in Zuidas-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Fred. Roeskestraat 90 B45: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.3 km.