Streetview Fred. Roeskestraat 91 Amsterdam

Fred. Roeskestraat 91, 1076 EC Amsterdam

2124 m² Bouwjaar 1978

Fred. Roeskestraat 91 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 2124 m² en een perceel van 400 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €843.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
2124 m²
Perceeloppervlakte
400 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Fred. Roeskestraat 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

545 Inwoners
355 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
177 Woningvoorraad
€843.000 Gem. woningwaarde Zuidas-Noord
29% Koopwoningen
685 Inwoners per km²

Locatie van Fred. Roeskestraat 91

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Fred. Roeskestraat 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Fred. Roeskestraat 91?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Noord is €843.000. Dat komt neer op circa €397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fred. Roeskestraat 91 zich tot de wijk Zuidas-Noord?

Fred. Roeskestraat 91 is een woonhuis van 2124 m² in de wijk Zuidas-Noord. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 685 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fred. Roeskestraat 91?

Fred. Roeskestraat 91 is een woonhuis in Zuidas-Noord, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Fred. Roeskestraat 91 vergeleken met de buurt?

Fred. Roeskestraat 91 heeft 2124 m² woonoppervlakte. Het perceel is 400 m². In Zuidas-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €843.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuidas-Noord?

De wijk Zuidas-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €843.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidas-Noord?

Vanuit Fred. Roeskestraat 91 in Zuidas-Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuidas-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Fred. Roeskestraat 91: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuidas-Noord?

Recreatie nabij Zuidas-Noord: restaurant (0.1 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Fred. Roeskestraat 91?