Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Inhoud
- 221 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Afroditekade 31 B is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €729.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Afroditekade 31 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.3 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Olympisch Stadion e.o. is €729.000. Dat komt neer op circa €8.890 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAfroditekade 31 B is een appartement van 82 m² in de wijk Olympisch Stadion e.o.. De buurt telt 1.200 woningen. Daarvan is 9% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.308 inwoners per km².
Afroditekade 31 B is een appartement in Olympisch Stadion e.o., gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Afroditekade 31 B heeft 82 m² woonoppervlakte en 221 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Olympisch Stadion e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €729.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Afroditekade 31 B heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Afroditekade 31 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Olympisch Stadion e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €729.000, 9% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Afroditekade 31 B in Olympisch Stadion e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Afroditekade 31 B: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 1 km.