Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1909
- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Inhoud
- 271 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Amstelveenseweg 190 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Amstelveenseweg 190 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schinkelbuurt-Noord is €558.000. Dat komt neer op circa €6.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmstelveenseweg 190 2 is een appartement van 93 m² in de wijk Schinkelbuurt-Noord. De buurt telt 1.487 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.505 inwoners per km².
Amstelveenseweg 190 2 is een appartement in Schinkelbuurt-Noord, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Amstelveenseweg 190 2 heeft 93 m² woonoppervlakte en 271 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Schinkelbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Amstelveenseweg 190 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-05-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.97 kg/jaar.
Amstelveenseweg 190 2 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Schinkelbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Amstelveenseweg 190 2 in Schinkelbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.