Benedenwoning Amstelveenseweg 112 H Amsterdam

Amstelveenseweg 112 H, 1075 XK Amsterdam

98 m² Bouwjaar 1955 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Amstelveenseweg 112 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Amstelveenseweg 112 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amstelveenseweg 112 H

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
171.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2455 Inwoners
1575 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1487 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Schinkelbuurt-Noord
32% Koopwoningen
24.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amstelveenseweg 112 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Amstelveenseweg 112 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelveenseweg 112 H?

De prijsindicatie voor Amstelveenseweg 112 H ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Schinkelbuurt-Noord is €558.000. Dat komt neer op circa €5.694 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelveenseweg 112 H zich tot de wijk Schinkelbuurt-Noord?

Amstelveenseweg 112 H is een benedenwoning van 98 m² in de wijk Schinkelbuurt-Noord. De buurt telt 1.487 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelveenseweg 112 H?

Amstelveenseweg 112 H is een benedenwoning in Schinkelbuurt-Noord, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amstelveenseweg 112 H vergeleken met de buurt?

Amstelveenseweg 112 H heeft 98 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Schinkelbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amstelveenseweg 112 H en wat betekent dat?

Amstelveenseweg 112 H heeft energielabel D. Geldig tot 2034-06-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amstelveenseweg 112 H?

Amstelveenseweg 112 H heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schinkelbuurt-Noord?

De wijk Schinkelbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schinkelbuurt-Noord?

Vanuit Amstelveenseweg 112 H in Schinkelbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.