Streetview Amstelveenseweg 161 Amsterdam

Amstelveenseweg 161, 1075 XA Amsterdam

463 m² Bouwjaar 1914

Amstelveenseweg 161 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 463 m² en een perceel van 2394 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.012.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
463 m²
Perceeloppervlakte
2394 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Amstelveenseweg 161

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2615 Inwoners
1275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€1.012.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-West
45% Koopwoningen
19.243 Inwoners per km²

Locatie van Amstelveenseweg 161

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Amstelveenseweg 161

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelveenseweg 161?

De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-West is €1.012.000. Dat komt neer op circa €2.186 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelveenseweg 161 zich tot de wijk Valeriusbuurt-West?

Amstelveenseweg 161 is een woonhuis van 463 m² in de wijk Valeriusbuurt-West. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelveenseweg 161?

Amstelveenseweg 161 is een woonhuis in Valeriusbuurt-West, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amstelveenseweg 161 vergeleken met de buurt?

Amstelveenseweg 161 heeft 463 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2394 m². In Valeriusbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.012.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-West?

De wijk Valeriusbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.012.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-West?

Vanuit Amstelveenseweg 161 in Valeriusbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Amstelveenseweg 161: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Valeriusbuurt-West?