Bovenwoning (appartement) Schinkelhavenkade 20 Amsterdam

Schinkelhavenkade 20, 1075 VS Amsterdam

90 m² Bouwjaar 2000 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Schinkelhavenkade 20 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
277 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan vaarwater en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schinkelhavenkade 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schinkelhavenkade 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
96.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.62 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2455 Inwoners
1575 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1487 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Schinkelbuurt-Noord
32% Koopwoningen
24.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schinkelhavenkade 20

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Schinkelhavenkade 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Schinkelhavenkade 20?

De prijsindicatie voor Schinkelhavenkade 20 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Schinkelbuurt-Noord is €558.000. Dat komt neer op circa €6.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schinkelhavenkade 20 zich tot de wijk Schinkelbuurt-Noord?

Schinkelhavenkade 20 is een bovenwoning (appartement) van 90 m² in de wijk Schinkelbuurt-Noord. De buurt telt 1.487 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schinkelhavenkade 20?

Schinkelhavenkade 20 is een bovenwoning (appartement) in Schinkelbuurt-Noord, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schinkelhavenkade 20 vergeleken met de buurt?

Schinkelhavenkade 20 heeft 90 m² woonoppervlakte en 277 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Schinkelbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schinkelhavenkade 20 en wat betekent dat?

Schinkelhavenkade 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schinkelhavenkade 20?

Schinkelhavenkade 20 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schinkelbuurt-Noord?

De wijk Schinkelbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schinkelbuurt-Noord?