Bovenwoning (appartement) Schinkelkade 51 1 Amsterdam

Schinkelkade 51 1, 1075 VK Amsterdam

55 m² Bouwjaar 1912 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Schinkelkade 51 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
192 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Schinkelkade 51 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schinkelkade 51 1

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
191.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
295.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.2 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2455 Inwoners
1575 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1487 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Schinkelbuurt-Noord
32% Koopwoningen
24.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schinkelkade 51 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Schinkelkade 51 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Schinkelkade 51 1?

De prijsindicatie voor Schinkelkade 51 1 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Schinkelbuurt-Noord is €558.000. Dat komt neer op circa €10.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schinkelkade 51 1 zich tot de wijk Schinkelbuurt-Noord?

Schinkelkade 51 1 is een bovenwoning (appartement) van 55 m² in de wijk Schinkelbuurt-Noord. De buurt telt 1.487 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schinkelkade 51 1?

Schinkelkade 51 1 is een bovenwoning (appartement) in Schinkelbuurt-Noord, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schinkelkade 51 1 vergeleken met de buurt?

Schinkelkade 51 1 heeft 55 m² woonoppervlakte en 192 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Schinkelbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schinkelkade 51 1 en wat betekent dat?

Schinkelkade 51 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-05-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schinkelkade 51 1?

Schinkelkade 51 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schinkelbuurt-Noord?

De wijk Schinkelbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schinkelbuurt-Noord?