Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 61 m²
Schinkelkade 17 L is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schinkelkade 17 L
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schinkelbuurt-Noord is €558.000. Dat komt neer op circa €9.148 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchinkelkade 17 L is een appartement van 61 m² in de wijk Schinkelbuurt-Noord. De buurt telt 1.487 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.505 inwoners per km².
Schinkelkade 17 L is een appartement in Schinkelbuurt-Noord, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Schinkelkade 17 L heeft 61 m² woonoppervlakte. In Schinkelbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schinkelkade 17 L heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Schinkelbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Schinkelkade 17 L in Schinkelbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schinkelkade 17 L: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Schinkelbuurt-Noord: restaurant (0.1 km), cafe (0.3 km).