Streetview Eerste Schinkelstraat 32 Amsterdam

Eerste Schinkelstraat 32, 1075 TZ Amsterdam

33 m² Bouwjaar 1994 Label B

Eerste Schinkelstraat 32 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
33 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Eerste Schinkelstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Schinkelstraat 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
46.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2455 Inwoners
1575 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1487 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Schinkelbuurt-Noord
32% Koopwoningen
24.505 Inwoners per km²

Locatie van Eerste Schinkelstraat 32

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Schinkelstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Schinkelstraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Schinkelbuurt-Noord is €558.000. Dat komt neer op circa €16.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Schinkelstraat 32 zich tot de wijk Schinkelbuurt-Noord?

Eerste Schinkelstraat 32 is een appartement van 33 m² in de wijk Schinkelbuurt-Noord. De buurt telt 1.487 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Schinkelstraat 32?

Eerste Schinkelstraat 32 is een appartement in Schinkelbuurt-Noord, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Eerste Schinkelstraat 32 vergeleken met de buurt?

Eerste Schinkelstraat 32 heeft 33 m² woonoppervlakte. In Schinkelbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Schinkelstraat 32 en wat betekent dat?

Eerste Schinkelstraat 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-01-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.98 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schinkelbuurt-Noord?

De wijk Schinkelbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schinkelbuurt-Noord?

Vanuit Eerste Schinkelstraat 32 in Schinkelbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.