Bovenwoning Sluisstraat 22 3 Amsterdam

Sluisstraat 22 3, 1075 TG Amsterdam

108 m² Bouwjaar 1912 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Sluisstraat 22 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
108 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Sluisstraat 22 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sluisstraat 22 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
193.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.66 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2455 Inwoners
1575 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1487 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Schinkelbuurt-Noord
32% Koopwoningen
24.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sluisstraat 22 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sluisstraat 22 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Sluisstraat 22 3?

De prijsindicatie voor Sluisstraat 22 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Schinkelbuurt-Noord is €558.000. Dat komt neer op circa €5.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sluisstraat 22 3 zich tot de wijk Schinkelbuurt-Noord?

Sluisstraat 22 3 is een bovenwoning van 108 m² in de wijk Schinkelbuurt-Noord. De buurt telt 1.487 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sluisstraat 22 3?

Sluisstraat 22 3 is een bovenwoning in Schinkelbuurt-Noord, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sluisstraat 22 3 vergeleken met de buurt?

Sluisstraat 22 3 heeft 108 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Schinkelbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sluisstraat 22 3 en wat betekent dat?

Sluisstraat 22 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-06-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sluisstraat 22 3?

Sluisstraat 22 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schinkelbuurt-Noord?

De wijk Schinkelbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schinkelbuurt-Noord?

Vanuit Sluisstraat 22 3 in Schinkelbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.