Bovenwoning Veerstraat 29 3 Amsterdam

Veerstraat 29 3, 1075 SM Amsterdam

69 m² Bouwjaar 1913 4 kamers 1 slaapkamers Label G

Veerstraat 29 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
238 m³
Kamers
4
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Veerstraat 29 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veerstraat 29 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
291.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
425.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
79.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2455 Inwoners
1575 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1487 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Schinkelbuurt-Noord
32% Koopwoningen
24.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veerstraat 29 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Veerstraat 29 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Veerstraat 29 3?

De prijsindicatie voor Veerstraat 29 3 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Schinkelbuurt-Noord is €558.000. Dat komt neer op circa €8.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veerstraat 29 3 zich tot de wijk Schinkelbuurt-Noord?

Veerstraat 29 3 is een bovenwoning van 69 m² in de wijk Schinkelbuurt-Noord. De buurt telt 1.487 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veerstraat 29 3?

Veerstraat 29 3 is een bovenwoning in Schinkelbuurt-Noord, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veerstraat 29 3 vergeleken met de buurt?

Veerstraat 29 3 heeft 69 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Schinkelbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veerstraat 29 3 en wat betekent dat?

Veerstraat 29 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-03-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veerstraat 29 3?

Veerstraat 29 3 heeft 4 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schinkelbuurt-Noord?

De wijk Schinkelbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schinkelbuurt-Noord?