Dubbel benedenhuis Lomanstraat 68 H Amsterdam

Lomanstraat 68 H, 1075 RE Amsterdam

132 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Lomanstraat 68 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.012.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
132 m²
Inhoud
592 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lomanstraat 68 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lomanstraat 68 H

Tuin
Ja (49.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2615 Inwoners
1275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€1.012.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-West
45% Koopwoningen
19.243 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lomanstraat 68 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lomanstraat 68 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Lomanstraat 68 H?

De prijsindicatie voor Lomanstraat 68 H ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-West is €1.012.000. Dat komt neer op circa €7.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lomanstraat 68 H zich tot de wijk Valeriusbuurt-West?

Lomanstraat 68 H is een dubbel benedenhuis van 132 m² in de wijk Valeriusbuurt-West. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lomanstraat 68 H?

Lomanstraat 68 H is een dubbel benedenhuis in Valeriusbuurt-West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lomanstraat 68 H vergeleken met de buurt?

Lomanstraat 68 H heeft 132 m² woonoppervlakte en 592 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Valeriusbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.012.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lomanstraat 68 H en wat betekent dat?

Lomanstraat 68 H heeft energielabel G. Geldig tot 2028-05-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lomanstraat 68 H?

Lomanstraat 68 H heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 49 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-West?

De wijk Valeriusbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.012.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-West?