Benedenwoning (appartement) Lomanstraat 22 H Amsterdam

Lomanstraat 22 H, 1075 RB Amsterdam

189 m² Bouwjaar 1913 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Lomanstraat 22 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.012.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
189 m²
Inhoud
728 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.895.000 tot €2.145.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Lomanstraat 22 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lomanstraat 22 H

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (48.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2615 Inwoners
1275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€1.012.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-West
45% Koopwoningen
19.243 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lomanstraat 22 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lomanstraat 22 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Lomanstraat 22 H?

De prijsindicatie voor Lomanstraat 22 H ligt rond €1.895.000 tot €2.145.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-West is €1.012.000. Dat komt neer op circa €5.354 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lomanstraat 22 H zich tot de wijk Valeriusbuurt-West?

Lomanstraat 22 H is een benedenwoning (appartement) van 189 m² in de wijk Valeriusbuurt-West. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lomanstraat 22 H?

Lomanstraat 22 H is een benedenwoning (appartement) in Valeriusbuurt-West, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lomanstraat 22 H vergeleken met de buurt?

Lomanstraat 22 H heeft 189 m² woonoppervlakte en 728 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Valeriusbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.012.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lomanstraat 22 H en wat betekent dat?

Lomanstraat 22 H heeft energielabel F. Geldig tot 2026-05-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lomanstraat 22 H?

Lomanstraat 22 H heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 48 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-West?

De wijk Valeriusbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.012.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-West?