Maisonnette (appartement) Hendrik Jacobszstraat 50 3 Amsterdam

Hendrik Jacobszstraat 50 3, 1075 PH Amsterdam

106 m² Bouwjaar 1921 8 kamers 7 slaapkamers Label D

Hendrik Jacobszstraat 50 3 is een maisonnette (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
106 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan vaarwater, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hendrik Jacobszstraat 50 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrik Jacobszstraat 50 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
204.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
278.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1030 Inwoners
655 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
649 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Bertelmanpleinbuurt
5% Koopwoningen
19.011 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrik Jacobszstraat 50 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hendrik Jacobszstraat 50 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrik Jacobszstraat 50 3?

De prijsindicatie voor Hendrik Jacobszstraat 50 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Bertelmanpleinbuurt is €510.000. Dat komt neer op circa €4.811 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrik Jacobszstraat 50 3 zich tot de wijk Bertelmanpleinbuurt?

Hendrik Jacobszstraat 50 3 is een maisonnette (appartement) van 106 m² in de wijk Bertelmanpleinbuurt. De buurt telt 649 woningen. Daarvan is 5% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrik Jacobszstraat 50 3?

Hendrik Jacobszstraat 50 3 is een maisonnette (appartement) in Bertelmanpleinbuurt, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hendrik Jacobszstraat 50 3 vergeleken met de buurt?

Hendrik Jacobszstraat 50 3 heeft 106 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Bertelmanpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrik Jacobszstraat 50 3 en wat betekent dat?

Hendrik Jacobszstraat 50 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrik Jacobszstraat 50 3?

Hendrik Jacobszstraat 50 3 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bertelmanpleinbuurt?

De wijk Bertelmanpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 5% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.