Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Inhoud
- 305 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 1
- Ligging
- on_quiet_road
Hendrik Jacobszstraat 6 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.012.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hendrik Jacobszstraat 6 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.6 kmPrachtig gestoffeerd 4-kamer bovenhuis van ca. 112 m² met een ruim balkon op het zuidwesten aan de achterzijde en twee balkons aan de voorzijde,…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-West is €1.012.000. Dat komt neer op circa €9.036 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHendrik Jacobszstraat 6 3 is een bovenwoning van 112 m² in de wijk Valeriusbuurt-West. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.243 inwoners per km².
Hendrik Jacobszstraat 6 3 is een bovenwoning in Valeriusbuurt-West, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hendrik Jacobszstraat 6 3 heeft 112 m² woonoppervlakte en 305 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Valeriusbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.012.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hendrik Jacobszstraat 6 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.46 kg/jaar.
Hendrik Jacobszstraat 6 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Valeriusbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.012.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Hendrik Jacobszstraat 6 3 in Valeriusbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.