Benedenwoning (bel-etage) Jan van Goyenkade 29 Amsterdam

Jan van Goyenkade 29, 1075 HS Amsterdam

180 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Jan van Goyenkade 29 is een benedenwoning (bel-etage) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
180 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan water, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Jan van Goyenkade 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Goyenkade 29

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
679 Woningvoorraad
€1.391.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Goyenkade 29

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jan van Goyenkade 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Goyenkade 29?

De prijsindicatie voor Jan van Goyenkade 29 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-Oost is €1.391.000. Dat komt neer op circa €7.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Goyenkade 29 zich tot de wijk Valeriusbuurt-Oost?

Jan van Goyenkade 29 is een benedenwoning (bel-etage) van 180 m² in de wijk Valeriusbuurt-Oost. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Goyenkade 29?

Jan van Goyenkade 29 is een benedenwoning (bel-etage) in Valeriusbuurt-Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan van Goyenkade 29 vergeleken met de buurt?

Jan van Goyenkade 29 heeft 180 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Valeriusbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Goyenkade 29 en wat betekent dat?

Jan van Goyenkade 29 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Jan van Goyenkade 29?

Jan van Goyenkade 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-Oost?

De wijk Valeriusbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.391.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-Oost?