Bovenwoning De Lairessestraat 176 B Amsterdam

De Lairessestraat 176 B, 1075 HM Amsterdam

290 m² Bouwjaar 1917 5 kamers 4 slaapkamers Label UNKNOWN

De Lairessestraat 176 B is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m² en 5 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
290 m²
Inhoud
1032 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€3.110.000 tot €3.360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor De Lairessestraat 176 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Lairessestraat 176 B

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
679 Woningvoorraad
€1.391.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Lairessestraat 176 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over De Lairessestraat 176 B

Wat is de geschatte woningwaarde van De Lairessestraat 176 B?

De prijsindicatie voor De Lairessestraat 176 B ligt rond €3.110.000 tot €3.360.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-Oost is €1.391.000. Dat komt neer op circa €4.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Lairessestraat 176 B zich tot de wijk Valeriusbuurt-Oost?

De Lairessestraat 176 B is een bovenwoning van 290 m² in de wijk Valeriusbuurt-Oost. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Lairessestraat 176 B?

De Lairessestraat 176 B is een bovenwoning in Valeriusbuurt-Oost, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Lairessestraat 176 B vergeleken met de buurt?

De Lairessestraat 176 B heeft 290 m² woonoppervlakte en 1032 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 58 m² per kamer. In Valeriusbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Lairessestraat 176 B en wat betekent dat?

De Lairessestraat 176 B heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van De Lairessestraat 176 B?

De Lairessestraat 176 B heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-Oost?

De wijk Valeriusbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.391.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-Oost?

Vanuit De Lairessestraat 176 B in Valeriusbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.