Benedenwoning Johannes Verhulststraat 222 H Amsterdam

Johannes Verhulststraat 222 H, 1075 HG Amsterdam

142 m² Bouwjaar 1911 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Johannes Verhulststraat 222 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
142 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.620.000 tot €1.870.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
on_quiet_road, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Johannes Verhulststraat 222 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes Verhulststraat 222 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
679 Woningvoorraad
€1.391.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes Verhulststraat 222 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Johannes Verhulststraat 222 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes Verhulststraat 222 H?

De prijsindicatie voor Johannes Verhulststraat 222 H ligt rond €1.620.000 tot €1.870.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-Oost is €1.391.000. Dat komt neer op circa €9.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes Verhulststraat 222 H zich tot de wijk Valeriusbuurt-Oost?

Johannes Verhulststraat 222 H is een benedenwoning van 142 m² in de wijk Valeriusbuurt-Oost. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes Verhulststraat 222 H?

Johannes Verhulststraat 222 H is een benedenwoning in Valeriusbuurt-Oost, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johannes Verhulststraat 222 H vergeleken met de buurt?

Johannes Verhulststraat 222 H heeft 142 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Valeriusbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes Verhulststraat 222 H en wat betekent dat?

Johannes Verhulststraat 222 H heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes Verhulststraat 222 H?

Johannes Verhulststraat 222 H heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-Oost?

De wijk Valeriusbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.391.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.