Dubbel benedenhuis (appartement) Lassusstraat 5 H Amsterdam

Lassusstraat 5 H, 1075 GV Amsterdam

187 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 4 slaapkamers Label E

Lassusstraat 5 H is een dubbel benedenhuis (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
187 m²
Inhoud
666 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.565.000 tot €1.815.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lassusstraat 5 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lassusstraat 5 H

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
173.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
297.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.67 kg/m²

Tuin
Ja (22.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
679 Woningvoorraad
€1.391.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lassusstraat 5 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lassusstraat 5 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Lassusstraat 5 H?

De prijsindicatie voor Lassusstraat 5 H ligt rond €1.565.000 tot €1.815.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-Oost is €1.391.000. Dat komt neer op circa €7.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lassusstraat 5 H zich tot de wijk Valeriusbuurt-Oost?

Lassusstraat 5 H is een dubbel benedenhuis (appartement) van 187 m² in de wijk Valeriusbuurt-Oost. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lassusstraat 5 H?

Lassusstraat 5 H is een dubbel benedenhuis (appartement) in Valeriusbuurt-Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lassusstraat 5 H vergeleken met de buurt?

Lassusstraat 5 H heeft 187 m² woonoppervlakte en 666 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Valeriusbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lassusstraat 5 H en wat betekent dat?

Lassusstraat 5 H heeft energielabel E. Geldig tot 2033-07-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lassusstraat 5 H?

Lassusstraat 5 H heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 22 m².

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-Oost?

De wijk Valeriusbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.391.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-Oost?