Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Dufaystraat 10 2 Amsterdam

Dufaystraat 10 2, 1075 GT Amsterdam

201 m² Bouwjaar 1910 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Dufaystraat 10 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
201 m²
Inhoud
732 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.760.000 tot €2.010.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Dufaystraat 10 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dufaystraat 10 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
203.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.63 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
679 Woningvoorraad
€1.391.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dufaystraat 10 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dufaystraat 10 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Dufaystraat 10 2?

De prijsindicatie voor Dufaystraat 10 2 ligt rond €1.760.000 tot €2.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-Oost is €1.391.000. Dat komt neer op circa €6.920 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dufaystraat 10 2 zich tot de wijk Valeriusbuurt-Oost?

Dufaystraat 10 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 201 m² in de wijk Valeriusbuurt-Oost. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dufaystraat 10 2?

Dufaystraat 10 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Valeriusbuurt-Oost, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dufaystraat 10 2 vergeleken met de buurt?

Dufaystraat 10 2 heeft 201 m² woonoppervlakte en 732 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Valeriusbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dufaystraat 10 2 en wat betekent dat?

Dufaystraat 10 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dufaystraat 10 2?

Dufaystraat 10 2 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-Oost?

De wijk Valeriusbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.391.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-Oost?