Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Inhoud
- 350 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Valeriusstraat 162 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Valeriusstraat 162 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Valeriusstraat 162 3 ligt rond €1.200.000 tot €1.450.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-Oost is €1.391.000. Dat komt neer op circa €10.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenValeriusstraat 162 3 is een appartement van 128 m² in de wijk Valeriusbuurt-Oost. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.161 inwoners per km².
Valeriusstraat 162 3 is een appartement in Valeriusbuurt-Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Valeriusstraat 162 3 heeft 128 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Valeriusbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Valeriusstraat 162 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-07-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3802.74 kg/jaar.
Valeriusstraat 162 3 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Valeriusbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.391.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Valeriusstraat 162 3 in Valeriusbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.