Dubbel benedenhuis Valeriusstraat 120 H Amsterdam

Valeriusstraat 120 H, 1075 GD Amsterdam

214 m² Bouwjaar 1905 9 kamers 6 slaapkamers Label B

Valeriusstraat 120 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
214 m²
Inhoud
821 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€2.375.000 tot €2.625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2016
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Valeriusstraat 120 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valeriusstraat 120 H

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (34.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
679 Woningvoorraad
€1.391.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valeriusstraat 120 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Valeriusstraat 120 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriusstraat 120 H?

De prijsindicatie voor Valeriusstraat 120 H ligt rond €2.375.000 tot €2.625.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-Oost is €1.391.000. Dat komt neer op circa €6.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriusstraat 120 H zich tot de wijk Valeriusbuurt-Oost?

Valeriusstraat 120 H is een dubbel benedenhuis van 214 m² in de wijk Valeriusbuurt-Oost. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriusstraat 120 H?

Valeriusstraat 120 H is een dubbel benedenhuis in Valeriusbuurt-Oost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valeriusstraat 120 H vergeleken met de buurt?

Valeriusstraat 120 H heeft 214 m² woonoppervlakte en 821 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Valeriusbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valeriusstraat 120 H en wat betekent dat?

Valeriusstraat 120 H heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valeriusstraat 120 H?

Valeriusstraat 120 H heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 34 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-Oost?

De wijk Valeriusbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.391.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-Oost?