Bovenwoning (appartement) Valeriusstraat 94 2 Amsterdam

Valeriusstraat 94 2, 1075 GC Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Valeriusstraat 94 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
239 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€625.000 tot €725.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Valeriusstraat 94 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valeriusstraat 94 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.73
CO₂-emissie
2990.31 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1400 Inwoners
640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
679 Woningvoorraad
€1.391.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-Oost
57% Koopwoningen
12.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valeriusstraat 94 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Valeriusstraat 94 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriusstraat 94 2?

De prijsindicatie voor Valeriusstraat 94 2 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-Oost is €1.391.000. Dat komt neer op circa €23.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriusstraat 94 2 zich tot de wijk Valeriusbuurt-Oost?

Valeriusstraat 94 2 is een bovenwoning (appartement) van 58 m² in de wijk Valeriusbuurt-Oost. De buurt telt 679 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriusstraat 94 2?

Valeriusstraat 94 2 is een bovenwoning (appartement) in Valeriusbuurt-Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valeriusstraat 94 2 vergeleken met de buurt?

Valeriusstraat 94 2 heeft 58 m² woonoppervlakte en 239 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Valeriusbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valeriusstraat 94 2 en wat betekent dat?

Valeriusstraat 94 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-08-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 2990.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valeriusstraat 94 2?

Valeriusstraat 94 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-Oost?

De wijk Valeriusbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.391.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt-Oost?