Dubbel benedenhuis (appartement) Valeriusstraat 217 H Amsterdam

Valeriusstraat 217 H, 1075 EZ Amsterdam

136 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Valeriusstraat 217 H is een dubbel benedenhuis (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.012.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
136 m²
Inhoud
601 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Valeriusstraat 217 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valeriusstraat 217 H

Tuin
Ja (41.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2615 Inwoners
1275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€1.012.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt-West
45% Koopwoningen
19.243 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valeriusstraat 217 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Valeriusstraat 217 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriusstraat 217 H?

De prijsindicatie voor Valeriusstraat 217 H ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt-West is €1.012.000. Dat komt neer op circa €7.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriusstraat 217 H zich tot de wijk Valeriusbuurt-West?

Valeriusstraat 217 H is een dubbel benedenhuis (appartement) van 136 m² in de wijk Valeriusbuurt-West. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriusstraat 217 H?

Valeriusstraat 217 H is een dubbel benedenhuis (appartement) in Valeriusbuurt-West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valeriusstraat 217 H vergeleken met de buurt?

Valeriusstraat 217 H heeft 136 m² woonoppervlakte en 601 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Valeriusbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.012.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valeriusstraat 217 H en wat betekent dat?

Valeriusstraat 217 H heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valeriusstraat 217 H?

Valeriusstraat 217 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 41 m².

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt-West?

De wijk Valeriusbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.012.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.