Streetview Koninginneweg 200 2 Amsterdam

Koninginneweg 200 2, 1075 EK Amsterdam

170 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Koninginneweg 200 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
170 m²
Inhoud
476 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Koninginneweg 200 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginneweg 200 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1550 Inwoners
795 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€1.365.000 Gem. woningwaarde Willemsparkbuurt-Noord
47% Koopwoningen
8.206 Inwoners per km²

Locatie van Koninginneweg 200 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Koninginneweg 200 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginneweg 200 2?

De gemiddelde woningwaarde in Willemsparkbuurt-Noord is €1.365.000. Dat komt neer op circa €8.029 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginneweg 200 2 zich tot de wijk Willemsparkbuurt-Noord?

Koninginneweg 200 2 is een appartement van 170 m² in de wijk Willemsparkbuurt-Noord. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginneweg 200 2?

Koninginneweg 200 2 is een appartement in Willemsparkbuurt-Noord, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koninginneweg 200 2 vergeleken met de buurt?

Koninginneweg 200 2 heeft 170 m² woonoppervlakte en 476 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Willemsparkbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginneweg 200 2 en wat betekent dat?

Koninginneweg 200 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koninginneweg 200 2?

Koninginneweg 200 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Willemsparkbuurt-Noord?

De wijk Willemsparkbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.365.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willemsparkbuurt-Noord?