Bovenwoning (appartement) Koninginneweg 130 2V Amsterdam

Koninginneweg 130 2V, 1075 EC Amsterdam

47 m² Bouwjaar 1912 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Koninginneweg 130 2V is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
196 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Koninginneweg 130 2V

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginneweg 130 2V

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
174.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
298.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.6 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1550 Inwoners
795 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€1.365.000 Gem. woningwaarde Willemsparkbuurt-Noord
47% Koopwoningen
8.206 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koninginneweg 130 2V

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Koninginneweg 130 2V

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginneweg 130 2V?

De prijsindicatie voor Koninginneweg 130 2V ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Willemsparkbuurt-Noord is €1.365.000. Dat komt neer op circa €29.043 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginneweg 130 2V zich tot de wijk Willemsparkbuurt-Noord?

Koninginneweg 130 2V is een bovenwoning (appartement) van 47 m² in de wijk Willemsparkbuurt-Noord. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginneweg 130 2V?

Koninginneweg 130 2V is een bovenwoning (appartement) in Willemsparkbuurt-Noord, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koninginneweg 130 2V vergeleken met de buurt?

Koninginneweg 130 2V heeft 47 m² woonoppervlakte en 196 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Willemsparkbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginneweg 130 2V en wat betekent dat?

Koninginneweg 130 2V heeft energielabel E. Geldig tot 2035-04-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koninginneweg 130 2V?

Koninginneweg 130 2V heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Willemsparkbuurt-Noord?

De wijk Willemsparkbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.365.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willemsparkbuurt-Noord?